Dwudzieste siódme Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn trwają! Turniej potrwa do 31 stycznia bieżącego roku. W czterech halach w Egipcie rywalizują ze sobą 32 drużyny narodowe, a wśród nich Reprezentacja Polski. Wprawdzie polscy szczypiorniści stracili szansę na awans do ćwierćfinału MŚ 2021, ale ostatni mecz z Niemcami może być istotny dla przyszłości naszej piłki ręcznej.  

Piłkarze ręczni astromal na rowerach Sporting

A jest ona bliska naszemu sercu, gdyż zawsze aktywnie wspieraliśmy tę dyscyplinę sportu. Logo Sportingu pojawiało się niejednokrotnie jako sponsor podczas meczy MKS Real Astromal Leszno – naszej lokalnej drużyny, z czego jesteśmy dumni. Śledzimy na bieżąco poczynania i zawsze chętnie kibicujemy naszym piłkarzom. Czujemy się też wyróżnieni, gdyż wielokrotnie gościem naszego Fitness Klubu Sporting był reprezentant kadry narodowej - Michał Jurecki, który zawsze chętnie do nas wracał. 
 
Michał Jurecki w Fitness Klub Sporting

Wiemy, że serca naszych Klientów są również przepełnione pasją do sportu, dlatego mamy dla Was wyjątkową zniżkę. Dzięki wieloletniej współpracy z prężnie działającym wyżej wspomnianym Klubem przygotowaliśmy ofertę specjalną – 20%!!! na wszystkie produkty związane z piłką ręczną! 
Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się pewnie na hali znajdziesz w naszym sklepie internetowym www.sporting24.pl Z tej kategorii polecamy przede wszystkim buty oraz piłki. Zapraszamy!!!
 
Buty piłka ręczna sporting Piłka ręczna Sporting

Przypominamy, że ostatni mecz już dzisiaj o godz. 20:30. Jeśli uda się pokonać Niemców, to nasi szczypiorniści nie spadną poniżej 12. miejsca, pozycje 9.-12. zostaną rozdane między zespoły z trzecich miejsc z każdej grupy (w zależności od bilansu). Prestiż to jedna sprawa, poza tym wyższa pozycja powinna zapewnić lepsze rozstawienie przed eliminacjami Mistrzostw Europy 2024. Wówczas turniej w Egipcie będzie już liczył się w rankingu. 
  
Piłkarze ręczni sporting leszno

Jako firma będziemy bacznie obserwować losy naszej młodej Reprezentacji Polski, wierząc, że już niebawem zobaczymy w Jej składzie zawodników naszej leszczyńskiej drużyny! 
Sporting Team