Do kalendarzowej wiosny, co prawda pozostało jeszcze trochę dni, ale wystarczy wyjść na dwór, by poczuć, że coś jest na rzeczy. Wszystko budzi się do życia, świeci słońce i zrzucamy z siebie ciepłe okrycia wierzchnie, dlatego najwyższa pora zrobić wiosenne porządki. Pominiemy dzisiaj kurze i okna, za to zajmiemy się naszą garderobą. Jak zabrać się do tej zorganizowanej akcji? Czym wypełnić szafę po zimie? Spieszymy z podpowiedzią. 
Przede wszystkim mniej znaczy więcej. To jedna z głównych zasad, podkreślająca, że nie chodzi o ilość, ale o jakość. Po co mieć szafę pełną niepotrzebnych ubrań, skoro można mieć ponadczasowe modele, które będą nam służyć latami. Teraz w Sportingu w PASTELOVych kolorach. 
 
plecak under armour pastelowy miętakoszulka adidas pastelowy różkurtka pastelowa CMPczapka z daszkiem adidas pastelowa
 

Pamiętaj, że jeśli nie nosiłaś czegoś rok czasu, to jest minimalna szansa na to, że założysz to ponownie. Warto pomyśleć również o wymianie ubrań z przyjaciółkami. Zaproś je do siebie, spędźcie razem czas i odświeżcie swoją garderobę. Wymieniając albo przekazując ubrania, dajecie im drugie życie. Ponadto zawsze warto kupować lepsze ubrania, a nie kupować więcej ubrań ;) 
  
buty adidas pastelowe niebieskiebluza adidas pastelowy różwrotki fioletowespodenki nike pastelowe mięta

Kiedy już pochowałyście głębiej te grubsze i zrobiłyście miejsce na lżejsze rzeczy na wiosnę, to zachęcamy Was do tego, żebyście zapoznały się z naszymi produktami, przekonały się o ich jakości i dały im szansę na to, żeby służyły Wam na lata. Więcej w naszym sklepie internetowym www.sporting24.pl Zapraszamy, wiośnie nie można się oprzeć ;)
Porządki z głowy, więc możesz odetchnąć z ulgą… A teraz co? Bieganie, fitness czy wrotki???

rolki pastelowe sportingzx flux adidas pastelowe buty różroller pastelowy hms fiolet