• Sprzedaż HURTOWA

Sporting to firma z 30 letnim doświadczeniem na rynku, której zespół cechuje elastyczność i chęć dostosowania się do indywidualnych potrzeb Klienta oraz zmieniających się okoliczności. 

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ NASZYM PARTNEREM? 

To, co nas wyróżnia to szeroki asortyment i tysiące zadowolonych Klientów – to cechy, które tworzą podstawę naszej firmy. Każdemu zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odzieży i obuwia oraz sprzętu sportowego. Realizujemy zamówienia, dostarczając je w dowolne miejsce w Polsce. Gwarantujemy płynność dostaw i na bieżąco uzupełniamy nasze stany magazynowe. 

Dbamy o atrakcyjność rynkową i oferujemy przejrzyste warunki handlowe. Rabaty, promocje, zniżki na większą ilość towaru – u nas otrzymasz to, a nawet więcej. Relacje są dla nas ważne. Lubimy odpowiadać, więc wystarczy zapytać ;) Ponadto dbamy o naszych Partnerów również po sprzedaży, dlatego zapewniamy opiekę handlową i bezpośredni kontakt ze strony naszego teamu, będącego do Państwa ciągłej dyspozycji.

W naszej ofercie znaleźć można produkty najbardziej znanych marek sportowych na świecie: adidas, Nike, Puma, Reebok, Mizuno, Joma, Under Armour,  4F, Select, czy też Asics. 
Ubieramy i wyposażamy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów: piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, biegania, pływania i wielu innych dyscyplin sportowych. 

Dodatkowo współpracujemy ze szkołami znanymi, ale i również tymi mniejszymi firmami oraz wspieramy kluby, takie jak: Unia Leszno, Polonia Leszno, Pogoń Góra, a także GKS Włoszakowice.

Dołącz do naszej drużyny już dziś. Czekamy na Ciebie. Skorzystaj z naszej platformy zakupowej B2B i ciesz się cenami MEGAhurtowymi na wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie. 
 
Aby zostać naszym klientem hurtowym należy zarejestrować się na naszej stronie www.sporting24.pl Po zalogowaniu prosimy uzupełnić wszystkie dane firmowe, a następnie wysłać informację o założeniu konta na adres mailowy: hurt@sporting24.pl . Po weryfikacji zostanie przypisany Państwu stały rabat, potwierdzający status Partnera Hurtowego. Wszelkie pytania dotyczące współpracy hurtowej prosimy kierować do:

Krzysztof Barczak
e-mail: hurt@sporting24.pl
tel: 691 914 660

herb_ks_unia_leszno.jpgpolonia-e1464081757279.jpgpobrane.pngherb-rywala-szewa_66.jpg