• SET PWL8306 + PST04 + ZESTAW GUM OPOROWYCH GU05 + GU06

Symbol: 17-33-147
Gwarancja 24
549.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Paczkomaty InPost (pobranie) 0
Odbiór osobisty (Pobranie) 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0

SZUKASZ INNEGO PRODUKTU? Daj nam znać :)

Zostaw telefon
Przedstawiamy zestaw, łączący poręcz PWL8306 z gumami oporowymi oraz pasem obciążeniowym. Takie połączenie, daje wiele możliwości ćwiczebnych. Głównym przeznaczeniem poręczy jest wykonywanie tzw. dipów. Dla początkujących sportowców, ćwiczenie to może być trudne, a wręcz niewykonalne. Pozostałe elementy zestawu, pozwolą cieszyć się tym ćwiczeniem na każdym stopniu zaawansowania. W sytuacji, kiedy trening z obciążeniem własnego ciała jest jeszcze wyzwaniem, wkraczają gumy oporowe. Owinięte wokół poręczy, będą wspomagać wyprost ramion. W ten sposób wypracujemy technikę, a dzięki różnemu zakresowi obciążenia gum, we własnym tempie będziemy budować siłę. Kiedy wypracujemy jej wystarczająco dużo, możliwe będzie wykonanie tego ćwiczenia bez pomocy i ciężar własnego ciała, nie będzie problemem. Należy jednak pamiętać, że siła będzie wciąż rosnąć i w pewnym momencie, obciążenie własnego ciała będzie niewystarczające. Wtedy, niezastąpionym będzie pas obciążeniowy, znajdujący się w zestawie. W łatwy sposób, zawiesimy na nim tyle dodatkowego obciążenia ile będzie potrzebne. Bardzo ważnym jest fakt, że gumy w połączeniu z PWL8306, mają dużo więcej zastosowań niż tylko pomoc przy dipach. Po zaczepieniu ich o poręcz, mamy możliwość wykonania dużej ilości ćwiczeń, na różne grupy mięśniowe. Wszystkie elementy zestawu, są najwyższej jakości co daje gwarancje bezpieczeństwa podczas ćwiczeń.
Materiały, wykorzystane do konstrukcji PWL8306, nie tylko gwarantują bardzo dobrą stabilność i wytrzymałość produktu, ale również to, że poręcz jest bardzo lekka. Przestawianie z miejsca na miejsce, nie będzie problemem. Specjalne pianki, znajdujące się na rękojeściach, zapobiegają ślizganiu się dłoni, a także nie powodująca dyskomfortu podczas chwytu.
Dzięki dolnym uchwytom, możliwe jest wykonanie, bardzo mocnego ugięcia ramion w trakcie wykonywania pompki. Dzięki temu, dużo mocniej rozciągamy mięsień w trakcie każdego ruchu, co w rezultacie wpływa na jego szybszy wzrost. Na górnych poręczach, od ułożenia ciała zależy, czy mocniej zaangażujemy do pracy klatkę piersiową, czy triceps. Jeśli w trakcie ćwiczenia, pochylimy się do przodu, najmocniej zaangażowanym mięśniem będzie klatka piersiowa, jeśli jednak utrzymamy wyprostowaną pozycję, to skupimy się na tricepsie.
Gumy oporowe, a przede wszystkim, ich zamykający się w okrąg kształt, pozwolą zaangażować w wysiłek jeszcze więcej mięśni, co gwarantuje mocny i efektywny trening. Gumy zrobione są z mocnego, elastycznego lateksu, który zapewni im długą żywotność i sprawi, że wygenerują równomierny opór podczas każdego treningu. Regularny trening z gumami, pozwala skutecznie wzmocnić każdą partię mięśniową i zwiększyć elastyczność stawów oraz pomoże, spalić zbędną tkankę tłuszczową, jednocześnie poprawiając wytrzymałość.
Pas posiada stalowy łańcuch, który pozwala na zawieszenie obciążników. Umożliwia to szybką i łatwą regulację jego ciężaru. Krótkie ogniwa sprawiają, że układa się bezproblemowo po każdym promieniu krzywizny. Kształt pasa, pomaga zminimalizować obciążenie części lędźwiowej. Jest to zabezpieczenie, przed bolesnymi urazami podczas treningu z bardzo dużym obciążeniem.
Zestaw z taką dużo ilość składowych, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników i powinien się znaleźć, w każdej domowej siłowni.


Specyfikacja:

Poręcz:

Materiał: stal, pianka PU
Wymiary:

Długość: 88 cm
Szerokość: 66,5 cm
Wysokość: 107 cm


Rozstaw rękojeści:

Górne uchwyty: 63 cm
Dolne uchwyty: 61 cm


Długość rękojeści:

Górne uchwyty: 14,5 cm
Dolne uchwyty: 11 cm


Średnica rękojeści:

Górne uchwyty: 44 mm
Dolne uchwyty: 31 mm


Przekrój ramy (prostokątnej): 70 x 30 mm
Przekrój ramy (okrągłej): 30 mm
Grubość stali: 1,2 mm
Maksymalne obciążenie: 150 kg


Pas:

Materiał: Neopren
Łańcuch: stal
Długość: 720 mm
Szerokość: 180 mm
Grubość: 6 mm
Maksymalny udźwig:150 kg


Gumy:

Materiał: lateks
Wymiary:
Czarna GU05:

Długość: 2080 mm
Szerokość: 22 mm
Grubość: 4,5 mm
Zakres obciążenia: 5 - 22 kg


Zielono-czarna GU06:

Długość: 2250 mm
Szerokość: 17 mm
Grubość: 5 mm
Zakres obciążenia: 9 - 22,5 kg


Fioletowa GU05:

Długość: 2080 mm
Szerokość: 32 mm
Grubość: 4,5 mm
Zakres obciążenia: 88 - 38.56 kg


Pomarańczowo-czarna GU06:

Długość: 2250 mm
Szerokość: 29 mm
Grubość: 5 mm
Zakres obciążenia: 18- 40,5 kg


Zestaw zawiera:

Poręcz wielofunkcyjną
Pas obciążeniowy
Cztery gumy oporowe

Uwagi:

Nie przeznaczony do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia